UES1C220MEM1TA
MFR.Part #
UES1C220MEM1TA
JLCPCB Part #
C2165547
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 2.5mm 22uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS