UES1C220MEM
MFR.Part #
UES1C220MEM
JLCPCB Part #
C250970
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@85℃ 11mm 16V 2.5mm 22uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS