UEP2A4R7MED1TD
MFR.Part #
UEP2A4R7MED1TD
JLCPCB Part #
C2165658
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 30mA@120Hz 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS