UEP2A4R7MED1TA
MFR.Part #
UEP2A4R7MED1TA
JLCPCB Part #
C2165664
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 6.3mm 60mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS