UEP2A2R2MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP2A2R2MED1TA
JLCPCB Part #
C2165348
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 40mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS