UEP2A220MPD
MFR.Part #
UEP2A220MPD
JLCPCB Part #
C1582399
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10mm 16mm 22uF 5mm 97mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS