UEP1V221MHD
MFR.Part #
UEP1V221MHD
JLCPCB Part #
C1650745
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 220uF 35V 435mA@10kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS