UEP1V220MED1TA
MFR.Part #
UEP1V220MED1TA
JLCPCB Part #
C2165513
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 35V 51mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS