UEP1J470MPD1TD
MFR.Part #
UEP1J470MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110866
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 130mA@120Hz 17.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS