UEP1J100MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP1J100MED1TA
JLCPCB Part #
C2165549
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS