UEP1H471MHD
MFR.Part #
UEP1H471MHD
JLCPCB Part #
C1602878
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 470uF 50V 7.5mm 885mA@10kHz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS