UEP1H2R2MDD1TD
MFR.Part #
UEP1H2R2MDD1TD
JLCPCB Part #
C1593778
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 18mA@120Hz 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS