UEP1H220MPD1TA
MFR.Part #
UEP1H220MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165367
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 3.5mm 50V 63mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS