UEP1H100MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP1H100MED1TA
JLCPCB Part #
C2165613
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 37mA@120Hz 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS