UEP1H100MED
MFR.Part #
UEP1H100MED
JLCPCB Part #
C1669288
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2.5mm 37mA@120Hz 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS