UEP1E330MED
MFR.Part #
UEP1E330MED
JLCPCB Part #
C1595275
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 25V 33uF 56mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS