UEP1E101MPD1TD
MFR.Part #
UEP1E101MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165735
Description
-55℃~+105℃ 100uF 110mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS