UEP1C470MED1TA
MFR.Part #
UEP1C470MED1TA
JLCPCB Part #
C5110857
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 6.3mm 67mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS