UEP1C222MHD
MFR.Part #
UEP1C222MHD
JLCPCB Part #
C1602294
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 16mm 2200uF 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS