UEP1C220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP1C220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1597019
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS