UEP1A222MHD1TN
MFR.Part #
UEP1A222MHD1TN
JLCPCB Part #
C2166457
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.0465A@10kHz 1000hrs@105℃ 10V 16mm 2200uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS