UEP1A220MDD1TD
MFR.Part #
UEP1A220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1597035
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 22uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS