UEP0J471MPD
MFR.Part #
UEP0J471MPD
JLCPCB Part #
C1587283
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 260mA@120Hz 470uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS