UDB1H680MRM
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UDB1H680MRM
JLCPCB Part #
C1586662
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 50V 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS