UCZ2A301MNS1MS
MFR.Part #
UCZ2A301MNS1MS
JLCPCB Part #
C1517759
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.7A@100kHz 100V 110mΩ@100kHz 300uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS