UCZ1V681MNQ1ZD
MFR.Part #
UCZ1V681MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599451
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 14.5mm 3000hrs@125℃ 35V 60mΩ@100kHz 680uF 850mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS