UCZ1K331MNS1MS
MFR.Part #
UCZ1K331MNS1MS
JLCPCB Part #
C3829048
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.1A@100kHz 17.5mm 170mΩ@100kHz 18mm 330uF 3500hrs@125℃ 80V ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS