UCZ1H391MNQ1MS
MFR.Part #
UCZ1H391MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163771
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3A@100kHz 100mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 390uF 50V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS