UCZ1E821MNS1MS
MFR.Part #
UCZ1E821MNS1MS
JLCPCB Part #
C1517726
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.7A@100kHz 25V 3000hrs@125℃ 60mΩ@100kHz 820uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS