UCZ1E332MNQ1ZD
MFR.Part #
UCZ1E332MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1602840
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.625A@120Hz 18mm 22.5mm 25V 32mΩ@100kHz 3300uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS