UCY2V101MHD
MFR.Part #
UCY2V101MHD
JLCPCB Part #
C1584667
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 16mm 350V 7.5mm 825mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS