UCY2H270MHD
MFR.Part #
UCY2H270MHD
JLCPCB Part #
C1586780
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 27uF 310mA@120Hz 40mm 500V 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS