UCY2H220MHD6TN
MFR.Part #
UCY2H220MHD6TN
JLCPCB Part #
C1584703
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 22uF 26.5mm 280mA@120Hz 500V 7.5mm ±20% 插件,D16xL26.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS