UCY2G680MHD9TN
MFR.Part #
UCY2G680MHD9TN
JLCPCB Part #
C1589279
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 400V 640mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS