UCY2G680MHD
MFR.Part #
UCY2G680MHD
JLCPCB Part #
C1590453
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.44A@100kHz 12.5mm 12000hrs@105℃ 400V 40mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS