UCY2E221MHD9
MFR.Part #
UCY2E221MHD9
JLCPCB Part #
C1590363
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.22A@120Hz 12000hrs@105℃ 16mm 220uF 250V 35.5mm 7.5mm ±20% Plugin,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS