UCY2C391MHD
MFR.Part #
UCY2C391MHD
JLCPCB Part #
C729699
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.73A@120Hz 12000hrs@105℃ 160V 16mm 390uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS