UCY2C181MHD
MFR.Part #
UCY2C181MHD
JLCPCB Part #
C1599433
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 160V 16mm 180uF 1A@120Hz 20mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS