UCY2C121MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCY2C121MHD
JLCPCB Part #
C5110804
Package
Plugin,D12.5xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 120uF 160V 26.5mm 5mm 760mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS