UCX1V681MNS1MS
MFR.Part #
UCX1V681MNS1MS
JLCPCB Part #
C2164556
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+135℃ 2000hrs@135℃ 35V 375mA@120Hz 680uF 70mΩ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS