UCX1V471MNQ1MS
MFR.Part #
UCX1V471MNQ1MS
JLCPCB Part #
C3828847
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 14.5mm 2000hrs@135℃ 35V 375mA@120Hz 470uF 70mΩ ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS