UCX1V182MNQ1MS
MFR.Part #
UCX1V182MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2164781
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1.1A@120Hz 1800uF 2000hrs@135℃ 35V 35mΩ ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS