UCX1E222MNQ1ZD
MFR.Part #
UCX1E222MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1604795
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-40℃~+135℃ 17.5mm 18mm 2000hrs@135℃ 2200uF 25V 50mΩ@100kHz 700mA@120Hz ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS