UCW1V330MCL1GS
MFR.Part #
UCW1V330MCL1GS
JLCPCB Part #
C2163294
Package
SMD,D6.3xL8.7mm
Description
-25℃~+105℃ 115mA@120Hz 1Ω 33uF 35V 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL8.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS