UCW1H101MNL1GS
MFR.Part #
UCW1H101MNL1GS
JLCPCB Part #
C250948
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 175mA@120Hz 50V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS