UCS2C100MPD1TD
MFR.Part #
UCS2C100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584357
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 160V 160mA@120Hz 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS