UCP2W680MHD
MFR.Part #
UCP2W680MHD
JLCPCB Part #
C1585472
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 40mm 450V 68uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS