UCM1E362MNJ1MS
MFR.Part #
UCM1E362MNJ1MS
JLCPCB Part #
C3829974
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.03A@120Hz 17.5mm 18mm 25V 3600uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS