UCB1V221MNL1GS
MFR.Part #
UCB1V221MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163189
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10mm 216mA@120Hz 220uF 35V 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS