UCA2V470MHD1TN
MFR.Part #
UCA2V470MHD1TN
JLCPCB Part #
C1588019
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 350V 47uF 7.5mm 700mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS